Mamy: 26146 stron.
MENU

Przedszkole Ursus

Przedszkole Ursus Usmiech.waw.pl to oficjalna witryna wyjątkowego przedszkola oferującego naukę w systemie dwujęzycznym. Z naszej oferty mogą skorzystać dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Przedszkole Uśmiech Ursus jest czynne w dni powszednie, w godzinach od 7 do 18. Opiekujemy się dziećmi także w miesiącach wakacyjnych. Mamy w posiadaniu dwie przestronne sale o łącznej powierzchni 60 mkw. Ponadto możemy pochwalić się w pełni bezpiecznym placem do zabaw, na którym są piaskownice, huśtawki i ławeczki. W sąsiedztwie przedszkola mieści się niewielki ogród, który wykorzystywany jest do nauczania dzieci zasad pielęgnacji roślin.
Wszystkim dzieciom zapewniamy sumienną opiekę oraz atmosferę akceptacji i zrozumienia. Duży nacisk stawiamy na przybliżanie specyfiki innych narodów. Każdą grupą dzieci opiekuje się dwóch doskonale wykwalifikowanych wychowawców, w tym jeden polskojęzyczny i drugi angielskojęzyczny. Dwa razy w tygodniu organizowane są specjalne zajęcia z native speaker’em. Oprócz tego w ofercie występują zajęcia umuzykalniające, warsztaty z tańca i rysunkowe. Przygotowujemy także teatrzyki oraz spotkania z ciekawymi ludźmi.
Wszystkie nasze dzieci znajdują się pod opieką logopedy, a także psychologa dziecięcego. Ponadto organizujemy imprezy okazjonalne, takie jak chociażby: bale karnawałowe, spotkanie wigilijne, Dzień Matki i obchody urodzin dzieci. Przedszkole zapewnia także w ofercie całodzienne wyżywienie, przy uwzględnieniu indywidualnych wymagań dietetycznych. Z grupy różnorodnych zajęć dodatkowych można wybrać również zajęcia z cyklu dookoła świata, kącik kulinarny i nauka tańców regionalnych. Raty czesnego za przedszkole nie są zbyt wysokie, natomiast w zamian uzyskujecie Państwo profesjonalną opiekę nad dziećmi.

Szczegóły strony www.usmiech.waw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »