Mamy: 26224 stron.
MENU

Kursy zawodowe | grema.pl

Kursy zawodowe | grema.pl Kursy zawodowe w firmie Grema to strzał w dziesiątkę dla osób interesujących się poszerzeniem swoich zawodowych zdolności pod okiem szkoleniowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Centrum Szkoleń Zawodowych Grema to miejsce utworzone w 2008 roku i od tego czasu mocno działa na rynku pracy.
Zachęcamy do zapoznania się z listą szkoleń, proponowanych przez Centrum Szkoleń Zawodowych - jest ona długa i pełna wartościowych pozycji. Oprócz podstawowych i obowiązkowych kursów takich jak szkolenie z zakresu BHP, pierwszej pomocy czy ochrony przeciwpożarowej, oferujemy kursy zawodowe o bardziej skomplikowanym i wyższym poziomie trudności - tzn urządzeń dozorowych, wózki widłowe, żurawie wieżowe czy teleskopowe ładowarki.
Dzięki współpracy z wysoko postawionymi instytucjami certyfikującymi i egzaminującymi, takimi jak Urząd Dozoru Technicznego, Ośrodek Doskonalenia Kadr, Transportowy Dozór Techniczny, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego, a także Akademia ASTOR, kursy zawodowe w Grema są organizowane jako kompleksowe moduły szkoleniowe, które podnoszą w znacznym stopniu kwalifikacje pracowników firm, uczniów szkół zawodowych, czy inne osoby chętne na uczestnictwo w szkoleniach.

Szczegóły strony https://www.grema.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »