Mamy: 24969 stron.
MENU

Wyposażenie łazienek | Sanitbuy.pl

Wyposażenie łazienek | Sanitbuy.pl Sanitbuy.pl to sklep z Krakowa sprzedający online wyposażenie łazienek.

Proponuje artykuły konieczne do wykończenia łazienki: wanny, kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną, armaturę, baterie, meble łazienkowe i systemy odpływowe. Prezentuje dodatkowo w ofercie akcesoria kuchenne – między innymi baterie, zmywaki i zlewozmywaki, grzejniki, oświetlenie i dekoracje. Wybiera dla klientów produkty wytwórców polskich i europejskich, w tym Villeroy, Grohe, Vasco, Zehnder, Catalano, Roca, Klud. Sanitbuy.pl sprzedaje także ceramikę Koło, meble Antado i Elita, kabiny prysznicowe Radaway i Sanplast, wanny Marmorin oraz Ruben.

Firma zapewnia wysyłkę do krajów Europy Zachodniej, a kilka lat temu zainicjowała sprzedaż na rynku czeskim i słowackim. Sanitbuy.pl umożliwia nie tylko dobór mebli i dekoracji w odpowiednim stylu oraz kompletne wyposażenie łazienek, ale i ich zaprojektowanie. Klientom proponuje usługi architekta. Udziela na nie rabatu, jeśli są połączone z zakupami w Sanitbuy.pl. Zainteresowanie taką ofertą można zgłosić pod adresem sklep@sanitbuy.pl

Szefowie firmy zwykli mawiać: „Ważne, by wszystko, co w życiu robimy, robić dobrze albo nie robić wcale”, a hasło to odbija się w ich pracy w handlu wyposażeniem łazienek, który skutecznie prowadzą od 2002 roku.

Szczegółową ofertę można znaleźć na stronie internetowej sklepu.

Szczegóły strony https://sanitbuy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »