Mamy: 25016 stron.
MENU

Trawa syntetyczna do ogrodu

Trawa syntetyczna do ogrodu Firma Epufloor, jako lider na rynku sprzedaży sztucznej trawy, oferuje szeroki wybór trawy na balkon oraz tarasowej trawy, która występuje w różnych rodzajach i odcieniach zieleni.

Firma zaopatrzyła już ponad 1000 boisk w całej Polsce oraz Europie, w sztuczną trawę najwyższej jakości. Trawa syntetyczna nadaje się zarówno na mniejsze boiska typu Orliki, a także duże boiska piłkarskie.

Epufloor współpracuje z największymi producentami sztucznej trawy, dlatego w swojej ofercie posiadaj najlepszy wybór trawy syntetycznej, która poza boiskami, doskonale nada się także do ogrodu, balkonu, na taras i tym podobne.

Jako profesjonalny dystrybutor sztucznej trawy, firma oferuje trawę krajobrazową w różnych rodzajach: Active, Breeze, Soft i wiele więcej. Każda z traw syntetycznych posiada inną długość, od 10 mm, aż do 55 mm. W zależności od tego, gdzie sztuczna trawa będzie wyłożona, klient może wybrać taką długość, rodzaj i kolor, który najbardziej spełni jego oczekiwania.

Sztuczna trawa jest ciekawym pomysłem na wystrój małego balkonu. Niewielka ilość sztucznej trawy może nadać oryginalnego wystroju balkonu, a także większego tarasu.
Syntetyczna trawa jest także dobrą alternatywą dla ogrodników, którzy nie chcą męczyć się z pielęgnacją prawdziwej trawy lub po prostu nie mają na to czasu. Sztuczna trawa przez cały rok będzie zielona, a co najważniejsze, nie trzeba o nią dbać tak, jak o trawę żywą. Wystarczy w okresie jesiennym pozbyć się mokrych liści z powierzchni i cieszyć się zielenią bez względu na pogodę, czy porę roku.

Szczegóły strony https://trawa-krajobrazowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »