Mamy: 24996 stron.
MENU

Rope Expert

Rope Expert Rope Expert oferuje usługi związane ze specjalistycznymi pracami na wysokości. nnNaszą kadra to wykwalifikowani pracownicy i technicy dostępu linowego. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz szkolenia związane z wykonywanym zawodem oraz poszczególnymi pracami.nnCechuje nas przede wszystkim precyzja wykonywanych usług oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy. Jesteśmy terminowi, stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Oferujemy m.in Mycie elewacji, Wysokociśnieniowe mycie elewacji oraz powierzchni płaskich, Malowanie, Inwentaryzacje, Zabezpieczenia przeciw ptakom oraz innym zwierzętom, Prace dekarskie, Wycinka i pielęgnacja drzew.

Zapraszamy do współpracy :)

Szczegóły strony ropeexpert.pl:

Komentarze:

 • Adamski » (raport)

  Polecam z czystym sumieniem firmę Rope Expert. Wykonali już dla nas 3 zlecenia związane z pracami na wysokościach - mycie elewacji, usługi montażowe oraz wieszanie reklam wilkoformatowych. Rzetelni, solidni i terminowi. Usługi wykonywane sprawnie a ceny bardzo konkurencyjne. Na pewno będę korzystał ponownie w przyszłości. Pozdrawiam

  Data dodania: 13 06 2018
 • Barbara O » (raport)

  Bardzo rzetelna i ucziwa firma. Są nowi na rynku ale we mnie mają już stałego klienta i na pewno będę polecała ich usługi wszystkim znajomym. Konkurencyjne ceny, terminowość i doskonały kontakt z klientem. Działają szybko a przy tym dokładnie.

  Data dodania: 14 06 2018
 • Majka » (raport)

  I ja dołączam do grona zadowolonych klientów firmy Rope Expert. Dali się poznać z jak najlepszej strony, dbają o klienta i jego dobry interes. Usługi wykonują z dbałością o każdy szczegół.

  Data dodania: 21 06 2018
 • Lenard » (raport)

  Szukając firmy wykonującej wszelkiego rodzaju prace na wysokości zdecydowanie warto skorzystać z oferty Rope Expert. Są rzetelni, przykładają się do każdego zlecenia. Nie można im odmówić dokładności i przede wszystkim tego, że wywiązują się z wcześniej ustalonych terminów. Polecam.

  Data dodania: 07 07 2018
 • Kristoo » (raport)

  Ja też jestem zadowolony z jakości usług świadczonych przez firmę Rope Expert. Współpracujemy od niedawna, ale już dali się poznać z jak najlepszej strony. Wszystkie zadania wykonywane są sumiennie i rzetelnie, a ceny usług jak na warszawskie warunki bardzo atrakcyjne.

  Data dodania: 07 08 2018
 • Artis » (raport)

  Do Rope Expert trafiłem z polecenia znajomego, który już korzystał z ich oferty. Super kontakt z klientem, dobre ceny i usługi, które nie są dość popularne a jednak bardzo potrzebne. Jestem zadowolony z efektów współpracy.

  Data dodania: 10 09 2018
 • Kacper D » (raport)

  Bardzo polecam współpracę z firmą Rope Expert. Korzystałem z usług takiej firmy po raz pierwszy jakieś 2 miesiące temu i trafiłem tu z polecenia znajomego. Usługa wykonana dokładnie i w terminie. Ceny bardzo rozsądne.W najbliższym czasie planuję znów nawiązać współpracę tym razem związaną z pracami na dachu firmy ( zabezpieczenia przeciwko ptakom ).

  Data dodania: 08 10 2018
 • Bartosz » (raport)

  Rzetelna, uczciwa firma. Zlecenie uszczelniania i mycia dachu przeprowadzili bardzo sprawnie. To co bardzo mi się podoba to fakt, że pracowniy bardzo dbają o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i innych osób, które są w pobliżu. Są dokładni i terminowi a to warto docenić. Szczerze polecam, Bartosz

  Data dodania: 30 10 2018
 • Remek Kowal » (raport)

  To są fachowcy z prawdziwego zdarzenia! Trafiłem do tej firmy z polecenia znajomego i jestem pewien, że teraz ja będe ich polecać. Praca wykonana sprawnie i dokładnie. Ceny rozsądne, właściciel bardzo sympatyczny człowiek.

  Data dodania: 05 12 2018
 • Damian J » (raport)

  Uczciwa i rzetelna firma. Dbaja o dobry interes klienta, w 100% wywiązują się ze swoich obowiązków i robią wszystko By klient był zadwolony z efektu końcowego. Pełen profesjonalizm!

  Data dodania: 20 12 2018
 • edekwiktor » (raport)

  i ja polecam. fachowo, sprawnie i niedrogo. świetny kontakt z właścicielem, dogodne terminy.

  Data dodania: 07 02 2019
 • Norbert Kaliski » (raport)

  super pod każdym względem - sprawnie, dokładnie i uczciwie. Firma na medal!

  Data dodania: 11 03 2019
 • Robert Bartnik » (raport)

  no cóż widzę, ze nie będę oryginalny jak też polece tą firmę. Sprawdzeni, terminowi i uczciwi. Plus za kompleksową ofertę, dobre ceny i bezproblemowy kontakt z właścicielem.

  Data dodania: 05 04 2019
 • tarska » (raport)

  Firmie Rope Expert zleciłam prace związaną z wieszaniem reklam wielkoformatowych. Wszystko wykonane z godnie z wytycznymi, w ustalonym terminie. Plus za rozsądne ceny usług i bardzo dobry kontakt.

  Data dodania: 06 05 2019
 • Tadewek » (raport)

  Bardzo dobrzy fachowcy. Świetny kontakt z właścicielem, dość szybkie terminy i niewygórowane ceny usług. Dali się poznać z jak najlepszej strony dlatego szczerze polecam!

  Data dodania: 04 06 2019
 • polena » (raport)

  100 % zadowolenia. Widać, że dbają o dobre relacje z klientami, wszystkie zlecenia wykonywane zgodnie z wytycznymi i w ustalonym terminie. Dysponują dobrej jakości sprzętem.

  Data dodania: 21 06 2019

Dodaj swój komentarz »