Mamy: 25821 stron.
MENU

Oze turbiny wiatrowe

Oze turbiny wiatrowe oze24.eu to polski portal internetowy, którego tematyką są odnawialne źródła energii. Portal opisuje rozwiązania, które pozwalają produkować na małą skalę energię użytkową, taką jak ciepło lub prąd ze źródeł odnawialnych, takich jak wiatr, czy słońce.

Jednym z takich rozwiązań są mikro turbiny wiatrowe, czyli tzw. wiatraki, które wykorzystują wiatr, do napędzania generatora, produkującego prąd. Dzięki przydomowej elektrowni wiatrowej inwestor może produkować własny prąd, którym można między innymi ogrzewać dom. Portal opisuje rodzaje turbin, ich zastosowanie oraz wszystkie aspekty prawne, które wpływają na przeprowadzaną inwestycję.

Na portalu sporo miejsca zajmują również baterie słoneczne, inaczej ogniwa słoneczne, czy moduły fotowoltaiczne, które z kolei produkują prąd z energii słonecznej. Ta forma oze jest uznawana za najczystszą, ponieważ w przeciwieństwie do elektrowni wiatrowych, baterie słoneczne nie posiadają elementów ruchomych.

Portal oferuje również ciekawe i aktualne artykuły, w których można zapoznać się z najnowszymi trendami ze świata energii odnawialnej, nowymi technologiami oraz rozwiązaniami, które mogą mieć zastosowanie w przyszłości.

Szczegóły strony oze24.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »