Mamy: 25860 stron.
MENU

OLE.PL Wojciech Apola

OLE.PL Wojciech Apola Wyposażenie higieniczne jest niezbędne w każdym miejscu, bez względu, czy jest to obiekt użyteczności publicznej czy prywatne mieszkanie.

OLE.PL jest sklepem internetowym, który dostarcza bogaty wybór sprzętów do łazienek i toalet publicznych, gabinetów medycznych, gastronomii i wielu innych pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Oferta OLE.PL obejmuje takie produkty jak: dozowniki na mydło, dozowniki do płynów do higienicznej dezynfekcji rąk, pojemniki na ręczniki papierowe, dozowniki papieru toaletowego, suszarki do rąk, kosze łazienkowe, kosze do segregacji śmieci, automatyczne kosze medyczne, liczne akcesoria łazienkowe (szczotki WC, lustra, wieszaczki, oznaczenia WC, przewijaki), uchwyty dla niepełnosprawnych, profesjonalny sprzęt do sprzątania, a także ręczniki papierowe, papier toaletowy, czyściwa, detergenty i wiele innych produktów.

Atuty OLE.PL to doświadczenie, dobre ceny i szybki czas realizacji zamówień. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Zachęcamy także do odwiedzin na profilach portali społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+.

Szczegóły strony www.ole.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »