Mamy: 25867 stron.
MENU

Okucia drzwiowe - okucia-sklep.pl

Okucia drzwiowe - okucia-sklep.pl Sklep sprzedaje specjalistycznego okucia do okien oraz okucia drzwiowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż jest to przodujący dostawca okuć dla producentów okien. W swojej ofercie ma bogaty asortyment na, który składają się także akcesoria i elementy wyposażenia do okien i drzwi PCV. Dodatkowo oferują także materiały takie jak drewno i aluminium, które jest niezbędne dla producentów, serwisantów i montażystów zajmujących się stolarką okienną i montują okucia drzwiowa. 

Na rynku działają już od dwudziestu lat, przez co mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i dogłębną znajomością specyfiki rynku. Dzięki te są w stanie spełnić wszystkie wymagania klientów. Żadne okucia drzwiowe im niestraszne.

Firma posiada dwie placówki fizyczne znajdujące się w Krakowie i Olsztynie, zajmuje się jednak dostawami do wszystkich miast w Polsce. Bogate zaplecze umożliwia im zrealizowanie prawdziwie pilnych zleceń, w ekspresowym tępię.

Na zespół pracujący w firmie  składają się wysoko wykwalifikowani pracownicy z bogatym doświadczeniem, okucia drzwiowe to dla nich pestka. Chętnie udzielą rady bądź dodatkowych wyjaśnień zagubionym klientom, satysfakcja konsumentów jest dla nich najważniejsza.

Szczegóły strony okucia-sklep.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »