Mamy: 25791 stron.
MENU

Okna, drzwi Lublin

Okna, drzwi Lublin Nasza przygoda ze stolarką okienną rozpoczęła się w 2005 roku. Zajmujemy się dostarczaniem klientom wyselekcjonowanych produktów czołowych producentów polskich. Oferujemy nowoczesną i funkcjonalną stolarkę, wykonaną z różnych gatunków drewna, PVC lub aluminium, w dowolnych kształtach z zastosowaniem różnych rodzajów szyb i możliwością wyboru koloru z bogatej palety barw. Kładziemy nacisk na nieustanne rozwijanie i podnoszenie kwalifikacji kadry poprzez odpowiedni dobór pracowników i system szkoleń. Służymy fachową wiedzą w naszym salonie oraz podczas wizyt na Państwa budowach. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym serwisie zainteresują Państwa na tyle, abyśmy mogli porozmawiać podczas osobistego spotkania i odpowiedzieć na pozostałe pytania. Zapewniamy pomiar i doradztwo techniczne na placu budowy, specjalistyczny transport oraz autoryzowany montaż i serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
Drzwi PCV
Dzięki wielokomorowej zabudowie o głębokości od 60 do 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacji termicznej. Duże komory wzmocnień dają możliwość zastosowania zbrojenia gwarantującego odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe. Niski próg drzwiowy umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz. Ryglowane hakami lub rolkami, mogą posiadać jedną lub dwie wkładki. Wypełnione szybą, panelem PVC lub panelem ozdobnym. Rolety
Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi nie tylko zapewniają niezawodne działanie, ale również podnoszą bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety. Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne.

Szczegóły strony Okna-drzwi-lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »