Mamy: 26145 stron.
MENU

Okna Drewniane

Okna Drewniane Fabryka Vidawo istnieje na polskim rynku od roku 2000, zajmując się produkcją stolarki drewnianej do domów jednorodzinnych i lokali użytkowych. Wytwarzamy niezwykle trwałe okna, parapety, drzwi wewnętrzne, a także okiennice drewniane. Prowadzimy również działalność eksportową do takich krajów, jak chociażby: Szwecja, Czechy oraz Włochy. W czasie produkcji zawsze korzystamy ze bezpiecznych materiałów o wysokiej jakości. Zatrudniamy doskonałych specjalistów i pracujemy na bezawaryjnym sprzęcie technicznym. Wytwarzając okna drewniane korzystamy z dobrego gatunkowo drewna pierwszej jakości. Dzięki zastosowaniu techniki warstwowego klejenia, możemy zaradzić ich wypaczaniu.
Nasze okna są malowane trzykrotnie, aby zwiększyć ich odporność na nasłonecznienie i niekorzystne czynniki atmosferyczne. Oferowane przez nas okna i drzwi są wyjątkowo szczelne, dzięki czemu ich nabywcy mogą redukować koszty na ogrzewaniu. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na drzwi drewniane tarasowe w wersji przesuwnej. Wyroby drewniane produkujemy w bogatej palecie kolorów, tak aby każdy mógł wytypować produkt stosowny do swoich preferencji.
Proponujemy także trwałe i solidne drzwi wewnątrzlokalowe, występujące w modnych wzorach. Wszystkie nasze drzwi drewniane to nie tylko ciekawy wygląd, ale także długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. Artykułem, który bardzo szybko zyskuje na popularności są okiennice drewniane. Latem chronią one przed ostrym słońcem, a w zimie przed mrozem i wiatrem. Dostępne są także w wariancie antywłamaniowym. Warto dostrzec również ich walory ozdobne.
Fabryka Vidawo to konkurencyjne ceny, dobre jakościowo produkty oraz doświadczony i zawsze pomocny zespół pracowników. Zachęcamy do kontaktu osobistego w biurze firmy oraz drogą telefoniczną.

Szczegóły strony www.vidawo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »