Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Odwodnienie liniowe na stadionach i tarasie

Odwodnienie liniowe na stadionach i tarasie Niedawno w naszym kraju trwały intensywne prace przy remoncie dróg na Euro 2012. Wszystko po to, aby goście, którzy byli obecni na dużej imprezie sportowej, mogli poruszać się po nowoczesnych i bezpiecznych autostradach. Obecnie jednak, po zakończeniu mistrzostw, stan naszych dróg nadal nie jest taki jak powinien, choć, teoretycznie, miały one zostać naprawione już rok temu.

Nadal jednak nie tylko brakuje odcinków autostrad, ale też wiele dróg, zwłaszcza w mniejszych miastach, nadaje się do generalnego remontu. Inny problem to złe odwodnienie liniowe i studzienki betonowe, które są utrapieniem kierowców. Szwankuje cały system melioracyjny: kanały nierdzewne kiepskiej jakości uszkadzają samochody i nic nie zapowiada, że sytuacja szybko się zmieni.

Prace przy remoncie dróg są prowadzone, ale wciąż zbyt wolno i przy stałym braku pieniędzy. A teoretycznie wystarczyłoby popatrzeć na naszych Zachodnich sąsiadów i zastosować ich rozwiązania u siebie. Wówczas efekty byłyby od razu widoczne.

Szczegóły strony www.odwodnienieliniowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »