Mamy: 25821 stron.
MENU

Narzuty

Narzuty Urządzasz swoje lokum, poszukujesz sugestii, nietypowych lamp, lubisz orientalny styl?

Sharda Home nie sprzedaje masowo produkowanych mebli, dekoracji, czy oświetlenia, nie uświadczysz w sklepie produkowanych masowo dekoracji typowych dla Szwecji, sklep shardahome.pl ma dobrane z ogromną dbałością meble i inne elementy wystroju wnętrz, przywiezione z podróży. Ponieważ prócz urządzania mieszkań naszym hobby są dalekie wyjazdy. Z naszych wypraw przywozimy prócz wspomnień ogrom cudownych przedmiotów, które upiększą Twoje mieszkanie. Należą do nich oryginalne ozdoby czy meble, w stylu Bliskiego Wschodu.

Mamy zamiar połączyć styl mebli i dodatków z dawnych lat, a funkcjonalność typową dla teraźniejszości. Tworzymy domy, tak by były kwintesencją nowoczesnej użyteczności i orientalnego stylu. Kreujemy atmosfer wnętrza przez z pieczołowitością wybrane oświetlenie, tkaniny i dekoracje.

Sharda Home proponuje setki pięknych, mebli czy dodatków które składają się na pięć głównych linii firmowej kolekcji spajających funkcje nowoczesności i urok innego świata wśród których znajdują się m.in.: lampy wiszące, poduchy, świeczniki, szafki.

Nasze wyjątkowe meble i dekoracje są dostępne za pośrednictwem sieci www wchodząc na http://shardahome.pl, możesz też odwiedzić jeden z kilku naszych sklepów w w dolnośląskim i tam pooglądać nasze dodatki: a są to sklepy na terenie Wrocławia w Galerii Wnętrz DOMAR oraz w Lubinie w Gelerii Wnętrz Indomo.

Szczegóły strony shardahome.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »