Mamy: 22647 stron.
MENU

Miękkie panele ścienne | fluffo.pl

Miękkie panele ścienne | fluffo.pl Każde mieszkanie zaaranżowane jest w inny, wyjątkowy sposób. Każde pomieszczenie powinno współgrać z pozostałymi. Niektóre z pomieszczeń należy wyposażyć oraz zaprojektować w bardziej funkcjonalny sposób niż inne. Najważniejsze jest, aby mieszkańcy czuli się w nim komfortowo, bezpiecznie oraz przytulnie. Meble, dodatki, sprzęty - to wszystko wypełnia przestrzeń pomieszczeń. Ściany dla wielu to tylko element konstrukcyjny, ewentualnie miejsce gdzie można zawiesić obraz, bądź tapetę.
Miękkie panele ścienne są bardzo innowacyjne i funkcjonalne. Warto zwrócić na nie uwagę przy projektowaniu wnętrza. Panele doskonale odnajdą się w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym. Cechują się delikatnością i elastycznością, są bardzo przyjemne w dotyku, jak aksamit. Dodatkowo są wytrzymałe i solidne.
Miękkie panele ścienne mają wysoki współczynnik pochłaniania dźwięku. Jest to bardzo korzystne, ponieważ można pozbyć się hałasu dochodzącego z zewnątrz. Problem hałaśliwych sąsiadów także będzie zażegnany.
Miękkie panele ścienne wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej. W ofercie dostępny jest szeroki wybór, wzorów, kolorów i kształtów. Zdecydowanie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model. Do produkcji wykorzystywane są komponenty najwyższej jakości.

Szczegóły strony fluffo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »