Mamy: 25823 stron.
MENU

Meble ogrodowe : Technorattan.

Meble ogrodowe : Technorattan. Oferujemy najwyższej jakości meble ogrodowe. Doram Design to marka, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała modę na technorattanowe meble ogrodowe w naszym kraju. Kładziemy duży nacisk na wygodę oraz funkcjonalność naszych mebli. Każde krzesło jest przestronne i wyprofilowane w celu maksymalizacji wygody wypoczynku. Używamy najwyższej jakości plecionek, które ręcznie zaplatane są na aluminiowych stelażach. Taka konstrukcja gwarantuje niską wagę oraz pełną odporność na działanie potencjalne niekorzystnych warunków atmosferycznych. Meble ogrodowe Doram Design mogą z powodzeniem cały rok stać na zewnątrz.
Poduszki do mebli szyjemy na zamówienie z najwyższej jakości teflonowanych tkanin ogrodowych oraz wysokoelastycznych gąbek.
Meble Doram Design są wybierane przez obiekty o najwyższym standardzie (m.in. Hilton Gdańsk, Sheraton Sopot) oraz wielu klientów indywidualnych. Zapraszamy do powiększającego się grona zadowolonych posiadaczy mebli ogrodowych Doram Design.

Szczegóły strony www.doramdesign.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »