Mamy: 26145 stron.
MENU

Ławki Ogrodowe

Ławki Ogrodowe Firma BUD-NET zajmuje się sprzedażą szerokiej palety materiałów budowlanych, w tym również ławek i stojaków rowerowych. Ławki miejskie i ogrodowe tworzą bardzo ważną część oferty. Producentem sprzedawanych przez nas ławek jest słynna ze swojej solidności firma Dombal. W bogatej ofercie występują zarówno ławki ogrodowe, typowo miejsce jak też i parkowe.
Wszystkie ławki są przystosowane do tego, aby je zamocować do podłoża za pomocą śrub. Sprzedajemy ławki z drzewa świerkowego, które są trzykrotnie szlifowane, dwukrotnie malowane specjalnymi lakierobejcami oraz fazowane ze wszystkich stron. Pozwala to uzyskać gładkie powierzchnie drewniane a także ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.
Zważywszy na różnorodne oczekiwania klientów oferujemy wiele wzorów ławek produktów z oparciami jak i bez. Do wyboru jest także bogata gama kolorystyczna. Sprzedajemy ławki z wykończeniami drewnianymi oraz z komponentami wykonanymi ze stali o właściwościach kwasoodpornych. Godne uwagi są również ozdobne detale kute, które nadają ławkom wyjątkowego charakteru.
Wszystkie ławki sprzedawane są w różnych popularnych wymiarach. Na specjalne zamówienie klientów możemy zaoferować ławki z drewna dębowego, a także innego, mniej popularnego. Zapewniamy przystępne ceny oraz terminowe dostawy z pomocą znanych firm spedycyjnych. Ponadto możliwy jest odbiór z magazynu producenta. Na stronie internetowej dostępny jest cennik ławek, a także blankiet zamówienia ułatwiający szybkie wykonanie transakcji zakupu.

Szczegóły strony www.bud-net.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »