Mamy: 24850 stron.
MENU

Kable i przewody

Kable i przewody Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment produktów, a wśród nich kable komunikacyjne, górnicze, energetyczne, sterownicze, instrumentacyjne, estradowe i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich funkcjonujących w branży energetycznej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. na bieżąco tworzone są nowe rozwiązania, również te realizowane na indywidualne zlecenia na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Czyni to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy zachowaniu ich wysokiej jakości, chroniąc jednocześnie środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy.
W oparciu o nowoczesny park maszynowy, wysokiej wartości materiały konstrukcyjne a ponadto zapewniając specjalistyczną obsługę oraz wszechstronne doradztwo techniczne wykazują, że są wiarygodnym partnerem biznesowym.
Dowodem na to jest otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

Szczegóły strony bitner.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »