Mamy: 26145 stron.
MENU

Jaki materac wybrać ? | ALVARE

Jaki materac wybrać ? | ALVARE Jaki materac wybrać?
Wybór odpowiedniego materaca nie jest taki trudny, pod warunkiem, że posiadamy podstawową wiedzę na temat oferowanych materacy na rynku i ich zastosowań. Jeżeli jesteście Państwo na początku drogi przy wyborze odpowiedniego materaca i dopiero poszukujecie informacji, które pozwolą na dobranie tego jedynego najbardziej komfortowego materaca to cieszymy się, że odwiedziliście Państwo Naszą stronę informacyjną.

Materace dzielimy na cztery główne grupy:
1. materace sprężynowe kieszeniowe
2. materace sprężynowe bonellowe
3. materace bez sprężyn na bazie jednolitej pianki
4. materace bez sprężyn na bazie warstwowo połączonych pianek


1. Materace sprężynowe kieszeniowe:
Najpopularniejsze i najciekawsze rozwiązanie do sypialni. Materace charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością oraz najwyższym komfortem snu. Materac kieszeniowy najczęściej występuje z system 7 stref oraz piankami: elastyczna, lateksowa, termoelastyczna, kokosowa, wysokoelastyczna. Materace dedykowane dla każdej wagi.

2. Materace sprężynowe bonellowe:
Praktyczne rozwiązanie dla hoteli, i pensjonatów oraz jako baza posiadająca zastosowanie do sof, wersalek itp. Materac sprężynowy bonellowy charakteryzuje się wzmocnioną ramą, dzięki czemu siadanie na krawędzi materaca nie powoduje jego deformacji.

3. Materace bez sprężyn na bazie jednolitej pianki:
Zbudowane są z jednej pianki typu: elastyczna, wyskoelastyczna, lateksowa, memory, (rzadziej kokosowa). Materace są najczęściej polecane dla dzieci oraz osób dorosłych o średniej wadze oraz do łóżek piętrowych.

4. Materace bez sprężyn na bazie warstwowo połączonych pianek:
Mogą występować w połączeniu dwóch lub więcej warstw pianek różnych kategorii typu. elastyczna, wyskoelastyczna, lateksowa, memory, kokosowa.Materace są najczęściej polecane dla dzieci, oraz osób dorosłych o średniej wadze oraz do łóżek piętrowych.

Szczegóły strony materace-materac.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »