Mamy: 26145 stron.
MENU

Drzwi DRE

Drzwi DRE Dlaczego my ?
Oto kilka istotnych powodów przemawiających za zakupami w naszym sklepie:

Niskie ceny
Mamy najniższe ceny na rynku. Kupując w naszej hurtowni każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 70 % ceny katalogowej.

Gwarancja najwyższej jakości
Oferujemy oryginalne produkty pochodzące od najlepszych producentów. Kupując u nas produkty nie tracisz gwarancji, gwarancje producenta obowiązują tak samo dla sklepu internetowego jak również stacjonarnego.

Szybka i tania dostawa
Specjalnie w trosce o Twoje pełne zadowolenie obniżyliśmy wartość kosztów wysyłki, jak również oferujemy dostawę własnym transportem wewnętrznym na terenie całego kraju.

Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.
Należymy do do dużej i dobrzej znanej spółki Armatura Krakowska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebną rzecz do swojego domu. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów żeby znaleźć odpowiednią rzecz. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.

Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej rzeczy.

Wygoda
Dokonując zakupów produktów u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru towaru.

Szczegóły strony bayzone.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »