Mamy: 23615 stron.
MENU

Sklep z akcesoriami dla dzieci MAYLILY

Sklep z akcesoriami dla dzieci MAYLILY MAYLILY to sklep marki oferującej akcesoria dla niemowląt i dzieci. Został otworzony w 2009 roku przez Katarzynę Mitas, która przypomniała na polskim rynku o znanym, ale chwilowo puszczonym w niepamięć produkcie – pieluszkach wielokrotnego użytku. Pieluszki – jak dawniej – sprawdziły się, a sklep po pewnym czasie dodał do swojej oferty kolejne produkty. Były to akcesoria, których założycielka nie znalazła w kolekcjach innych sklepów, na przykład delikatne kocyki, kokony, poduszki, otulacze, śpiworki. Twórcy projektów MAYLILY przedstawiają także stworzone według własnych pomysłów dekoracje i zabawki.

Sklep proponuje akcesoria uszyte z materiałów najwyższej klasy. Każdy z produktów wykonano w pracowni na Podkarpaciu. Na terenie Polski wytwarzana jest wiskoza bambusowa, będą podstawową tkaniną wykorzystywaną w MAYLILY.

Twórcy sklepu przede wszystkich chcą zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Zwracają uwagę na komfort i przydatność – część z oferowanych akcesoriów można wykorzystać na więcej niż jeden sposób. Marka prowadzi sklepy stacjonarne między innymi w Iwoniczu-Zdroju, Krakowie i Warszawie.

Akcesoria MAYLILY sprzedawane są także w wielu krajach Europy i Azji. Sklep otrzymał nagrodę Srebrny Medal Best Choice Supermama Awards 2017.

Więcej na https://maylily.pl

Szczegóły strony https://maylily.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »