Mamy: 26191 stron.
MENU

Materiały Montessori | Szyciemontessori.pl

Materiały Montessori | Szyciemontessori.pl Skąd pochodzą materiały Montessori? Od przełomowej metody, która została wymyślona lata temu, przez włoską lekarkę. Opierając się na swoim doświadczeniu w edukowaniu dzieci z biednej dzielnicy, stworzyła nurt pedagogiki, którego podwalinami są obserwacja oraz indywidualne skoncentrowanie na każdym dziecku, uczenie przez działanie, utrzymywanie porządku oraz praca w grupie.
Sklep internetowy Szycie Montessori oferuje szeroki wybór, jeżeli chodzi o materiały Montessori przydatne w przedszkolach i innych placówkach, działających tą metodą. Pozwalają one dzieciom kształcić swoje indywidualne zdolności, rozwijać się własnym tempem oraz poznawać otaczający świat za pomocą zmysłów. Nasze produkty są zawsze starannie i precyzyjnie wykonane, dlatego nie ma obawy, aby korzystały z nich maluchy. Wybierając drewniane zabawki, makiety i kalendarze edukacyjne, a także kocyki, dywaniki i fartuszki dla najmłodszych wspieracie ich swobodny wzrost i sensoryczne poznanie otaczającego świata.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i poznanie, jakie materiały Montessori są najbardziej przydatne oraz - które z można wykorzystać także w edukacji w domowym zaciszu. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy, co wybrać.

Szczegóły strony https://szyciemontessori.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »