Mamy: 25595 stron.
MENU

Balumi.com.pl

Balumi.com.pl Odpowiedni strój do sakramentu chrztu dla maleństwa to istotna kwestia, ponieważ jest to ważne wydarzenie, podczas którego maleństwo jest zaprezentowane przybyłej rodzinie. Dziecko musi czuć się w tym ważnym dniu dobrze w swoim stroju. Wszystkie nasze ubranka są bezpieczne dla dzieci.

Od pewnego czasu zajmujemy się wymyślaniem i produkowaniem okazjonalnych ubranek dla maluszków. Dbamy o wykończenie i wysoką jakość wykorzystywanych tkanin. Klasę naszych ubrań podkreślają również ręcznie tworzone detale. Niedawno jeszcze siedziba Balumi znajdowała się w Warszawie. Od tego roku sprzedajemy na terenie całego kraju przez sklep internetowy. Opłaca się wejść na naszą witrynę internetową balumi.com.pl po więcej szczegółów, a dodatkowo po to, żeby zobaczyć zdjęcia naszych produktów. Szyjemy nasze komplety ubranek do chrztu w małej miejscowości Odrano Woli, ul. Turkusowa 1a w pobliżu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: sklep@balumi.com.pl lub pod wskazanym numerem: 728 834 866.

Spod Warszawy nasze ubranka docierają wprost do Państwa mieszkań. To praktyczny i prosty sposób, by kupić stroje wykonane przez naszą firmę. Warto zaglądnąć na naszą stronę, żeby dowiedzieć się, jakie rozmiary mamy w swojej ofercie i w jaki sposób dobrać je dla dziecka. U nas mogą Państwo zaopatrzyć się całkowicie na ten ważny dzień, bo poza ubraniami oferujemy bardzo szeroki asortyment. Zapraszamy do kupowania naszych towarów i zaglądnięcia na firmową witrynę.

Szczegóły strony balumi.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »