Katalog stron

W sieci rynkowe decyzje wyglądają trochę inaczej aniżeli w punktach sprzedaży, a ich mierzenie jest również o dużo prostsze, ponieważ łatwiej zdobyć dokładne wiadomości na temat tego, jak konkretny numer ip zachowywał się w sieci oraz czego szukał, co przykuło jego uwagę i zaintrygowało, aniżeli w wypadku tradycyjnych naszych codziennych decyzji. W Internecie raczej wygrywają towary w istocie masowo polecone, przetestowane nie przez tysiące, nawet nie przez setki tysięcy, a nieraz – jak w wypadku uniwersalnie najpopularniejszych wyszukiwarek czy serwisów społecznościowych – przez miliony internautów, inaczej ludzi takich jak my. Dzięki temu łatwo jest zaznajomić markę wartą dojrzenia a analogicznie rzeczy niegodne uwagi zostają zepchnięte w profesjonalne, rzadziej uczęszczane regiony sieci. To najprzyzwoiciej przedstawia wyższość wyszukiwarek, które są dziś cząstką nieomalże każdej strony www, przeglądarki internetowej a nawet aplikacji zewnętrznych.

katalog stron

Jakkolwiek katalogi netbe, które spoczywały u zarania Internetu jako najważniejszy drogowskaz oraz spis adresów dostępny kontrahentom, przegrały wyścig renomy z wyszukiwarkami na całej linii oraz środki utrzymania płynące z dysponowania katalogu w żadnej skali nie dają się skonfrontować do dochodów aktywowanych przez wyszukiwarki. Mimo to katalog stron jest pomocny. Katalogi przegrały własną wojnę z wyszukiwarkami internetowymi, które dość prędko okazały się bardzo efektywnymi algorytmami w sprawny oraz logiczny sposób przeszukującymi nieograniczone rezerwy Internetu. Wyszukiwarki wielokrotnie wydają się niemożliwie prędko wyświetlać wyniki, w wielu przypadkach w drobnym ułamku sekundy.

#katalogstron

10 myśli na temat “Katalog stron

 • 24 listopada 2017 o 16:16
  Permalink

  jedyny katalog który linkuje w social media, nieźle 🙂

 • 11 października 2017 o 07:47
  Permalink

  Pierwszy katalog z blogiem 😀

 • 28 września 2017 o 10:06
  Permalink

  Muszę się przyjrzeć bliżej temu katalogowi 🙂 Zapowiada się ciekawie.

 • 7 września 2017 o 13:31
  Permalink

  Bardzo dobry katalog, rozwijajcie dalej 🙂

 • 5 września 2017 o 14:28
  Permalink

  Fajnie, że dalej rozwijacie ten katalog!

 • 10 sierpnia 2017 o 08:53
  Permalink

  Czasy kiedy katalogowanie przypominało wolną amerykankę już dawno minęły, pozycjonowanie ręczne to podstawa liczy się jakość treści i oczywiście gdzie się nasze treści umieszcza…

 • 4 sierpnia 2017 o 14:25
  Permalink

  Najważniejsze to aby zmieniać teksty w opisach jak się wprowadza strony do katalogów, no wiadomo że ciężko zmienić opisy do 100 katalogów ale warto wprowadzić mniej dziennie niż wszystkie na raz z tym samym opisem, google aktualizuje algorytmy swoich zwierzątek i za tem samą treść można otrzymać karę za tzw:” thin content” pamiętajcie o tym

 • 8 lipca 2016 o 14:23
  Permalink

  A ten jest dobry bo moderowany i efekty od razu widać

 • 18 kwietnia 2016 o 11:40
  Permalink

  Jeśli katalog ma być dobry to musi być pilnowany w innym razie zrobi się spam totalny.

 • 12 kwietnia 2016 o 05:23
  Permalink

  Dużo tych katalogów w przeszłości mieliście? Czy nadal działają, tylko żyją własnym życiem a tylko ten pod anchorem pod nadzorem.

Dodaj komentarz