Jak usunąć konto Facebook

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz usunąć konto z portalu Facebook możesz to zrobić, korzystając z tego linku tego linku. Zobaczysz komunikat następującej treści:

jak usunac konto facebook konto

Proces usunięcia konta składa się z kilku etapów. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed przypadkowym kliknięciem. Jeśli jednak chcesz, aby Twoje konto zostało usunięte, kliknij przycisk Usuń konto. Zobaczysz następujący obraz:

jak usunac konto facebook skasuj konto

Aby definitywnie usunąć profil, we wskazanych miejscach wpisz swoje hasło do serwisu, przepisz wskazany kod zabezpieczający i potwierdź operację klikając w OK. Twoje konto przestanie być aktywne.

Tego samego procesu możesz również dokonać przechodząc do menu Ustawienia, następnie Bezpieczeństwo. Znajdziesz tam opcję Dezaktywuj konto. Druga metoda jest jednak nieco bardziej czasochłonna.

Jak reaktywować usunięte konto na Facebooku

Facebook poinformuje Cię, że masz 14 dni, aby ponownie aktywować konto. Po 14 dniach zostanie ono definitywnie usunięte. Jeśli chcesz je reaktywować, wystarczy po prostu zalogować się na portalu w pole logowania wpisując ten sam e-mail i hasło, z których korzystałeś przed usunięciem konta.

Print Friendly, PDF & Email

Jedna myśl na temat “Jak usunąć konto Facebook

  • 24 lutego 2016 o 13:51
    Permalink

    nie kumam czemu to ma taka popularność, same pierdoły psełdo znajomych w gaciach….

Dodaj komentarz