Mamy: 23281 stron.
MENU

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe

ZAMP - Śrutowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad 33 lat. Doświadczenie jakie posiadamy, pozwala na swobodne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań, utrzymując przy tym najwyższą jakość.

Nasz park maszynowy został wyposażony w sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu, bez przeszkód wykonujemy zlecenia dla firm z całej Polski i Europy. Wykonujemy cały cykl produkcyjny, aż po spakowanie detalu i wysyłkę.

W naszej lakierni, posiadamy możliwość malowania najróżniejszych detali. Zlecenia wyceniamy indywidualnie, pod konkretnego klienta.

Posiadamy piec o długości 11m, szerokości 4m i wysokości 1,8m. Malujemy każdym kolorem ze wzornika RAL. Na specjalne, hurtowe zlecenia, malujemy farbami ze wzornika PHANTOM.

Przed przystąpieniem do czynności malarskich, każdy element zostaje przez nas odpowiednio przygotowany do malowania metodą mechaniczną – śrutowanie, lub chemiczną – odtłuszczanie i fosforanowanie.

Szczegóły strony zamp.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »