Mamy: 25606 stron.
MENU

Windykacja Expertus

Windykacja Expertus Grupa Expertus od 1999 roku specjalizuje się w windykacji i zarządzaniu wierzytelnościami, jednocześnie świadcząc usługi prawne. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Obecnie w skład grupy kapitałowej wchodzi: Expertus Spółka z o.o. i Kancelaria Prawna Expertus Widerak Wspólnicy Sp. k.

Celem naszej działalności jest skuteczna windykacja, poprawa płynności finansowej przedsiębiorstw, doradztwo oraz obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Skuteczność świadczonych usług zapewnia wyspecjalizowana oraz doświadczona kadra, którą tworzy zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie prawa, ekonomii i finansów. Stosowane przez nas standardy pracy i jakość oferowanych usług opierają się na wieloletnich doświadczeniach, prostych procedurach, a także na indywidualnym podejściu do Klientów i ich spraw.

Doskonała znajomość branży pozwala nam z sukcesami realizować różnorodne techniki odzyskiwania wierzytelności, preferując pozasądowe formy oddziaływania na dłużników, a wieloletnia aktywność na polskim rynku uplasowała nas w szeregu najskuteczniejszych firm windykacyjnych.

Szczegóły strony www.expertus.biz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »