Mamy: 25371 stron.
MENU

Regeneracja i impregnacja posadzek przemysłowych - Silicol System

Regeneracja i impregnacja posadzek przemysłowych - Silicol System Silicol System to polski wytwórca chemii do posadzek przemysłowych wykonywanych z betonu jak i żywicznych. Oferuje bogatą gamę impregnatów, tak do nowych posadzek betonowych, nowo wykonywanych posadzek z żywic, jak i posadzek odnawianych, między innymi w systemie betonu polerowanego, czy betonu wygładzanego.

Produkty dedykowane są do zastosowania przez profesjonalistów – wyszkolone firmy posadzkarskie i zajmujące się konserwacją podłóg - autoryzowanych firm wykonawczych, co zapewnia pełną satysfakcję z uzyskanych wyników. Nasze środki chemiczne: impregnaty, preparaty myjące i zabezpieczające powstały w efekcie długich lat własnych doświadczeń w wykonywaniu posadzek dla przemysłu. Ich składy zostały skomponowane tak, żeby zapewnić świetny efekt przy mniejszym wysiłku.

Krzemiany i polimery rozwiązują szereg problemów, które występują w trakcie wykonywania, a następnie korzystania z posadzek przemysłowych. Preparaty Silicol System zapobiegają pyleniu, zmniejszają nasiąkliwość, podnoszą odporność na ścieranie, poprawiają wytrzymałość na uderzenia, ułatwiają mycie posadzek, opóźniają ich proces starzenia i degradacji. Dzięki użyciu naszych produktów można drastycznie obniżyć koszty związane z użytkowaniem posadzek w Państwa przedsiębiorstwie.

Ofertę kierujemy do inwestorów, którzy planują wybudować obiekt przemysłowy: halę produkcyjną, halę magazynową, centrum logistyczne, halę warsztatową, czy halę sprzedaży. Preparaty Silicol System pozwolą przez długi czas cieszyć się wysokiej jakości posadzką, która nie będzie przysparzała kłopotów w codziennym użytkowaniu.

Na państwa pytania czeka nasz dział techniczny pod telefonem: 74 660 45 55 i adresem mailowym: kontakt@silicolsystem.pl

Zapraszamy również do naszej siedziby: Komorów 42A-D, Świdnica (woj. dolnośląskie).

Silicol System – ostateczne wykończenie posadzek przemysłowych.

Szczegóły strony silicolsystem.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »