Mamy: 25819 stron.
MENU

Promesa Biuro Doradców Podatkowych Radomsko

Promesa Biuro Doradców Podatkowych Radomsko Działalność to doradztwo podatkowe - biuro rachunkowe. Przedmiot działalności: prowadzenie księgowości, kadry i płace, rozliczenia ZUS, obliczanie podatków, doradztwo przy wyborze formy opodatkowania, wnioski kredytowe, sprawozdania GUS. Promesa s.c. Biuro Doradców Podatkowych to Biuro Rachunkowe, marka działająca na terenie miasta Radomska i okolic od 20 lat. Spółka Promesa obsługuje podmioty gospodarcze małe i duże o różnym profilu działalności.
Biura rachunkowe w Radomsku działają od czasów zmian ustrojowych lat 90.
Biuro rachunkowe Promesa działa od 1993 r początkowo jako jedno z
pierwszych biur rachunkowych w Radomsku. W roku 1997 Biuro rachunkowe Promesa w Radomsku stało się Biurem Doradców Podatkowych Promesa w Radomsku z uwagi na zdobyte kwalifikacje przez wspólników spółki cywilnej Promesa w Radomsku. Chcemy prowadzić najlepsze biuro rachunkowe w Radomsku.
Biura rachunkowe w Radomsku obsługują głównie mały i średni biznes. Biuro rachunkowe - Biuro Doradców Podatkowych Promesa również znajduje się w tej grupie. Biura rachunkowe w Radomsku obsługują firmy z terenu miasta iokolic.

Szczegóły strony www.biuropromesa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »