Mamy: 25819 stron.
MENU

Prognozy giełdowe

Prognozy giełdowe Serwis inwestycje- giełda przybliża tematykę inwestowania na giełdzie. Jest to blog, prowadzony przez doświadczonego inwestora, który umieszcza na nim swoje autorskie przemyślenia, które bazują na doświadczeniu, zdobywanym na przestrzeni lat gry na giełdzie.

W serwisie znaleźć można komentarze do bieżących wydarzeń ze świata gospodarki, które mają wpływ na wycenę akcji oraz prognozy giełdowe, czyli opinię autora na temat przyszłych zmian cen akcji i wycen indeksów.

Autor w formułowaniu prognoz bazuje na psychologii inwestowania oraz analizie technicznej, wierząc, że te 2 czynniki najbardziej wpływają na przebieg notowań.

Komentarze w serwisie inwestycje- giełda wynikają nie tylko z doświadczenia, ale także z szerokiej wiedzy finansowej. Dzięki pracy zawodowej autor uzyskał wiedzę na temat różnych rodzajów inwestycji, a poza giełdowymi są to inwestycje w fundusze inwestycyjne oraz inwestycje alternatywne, wśród których na pierwszy plan wychodzi inwestycja w wino. Tak szeroka wiedza praktyczna pozwala opisywać temat inwestowania kompleksowo, co powoduje, że opinie i prognozy autora są niezwykle trafne.

Szczegóły strony inwestycje-gielda.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »