Mamy: 25898 stron.
MENU

Import,transport z Chin JCC International Trade

Import,transport z Chin JCC International Trade Problemy w imporcie z Chin ? Nie wiesz jak znaleźć dostawcę z Chin. Nie wiesz jak zorganizować transport z Chin. Masz problem gdzie zrobić odprawę celną towarów czy surowców z Chin. My to wiemy i wiemy jak to zrobić dobrze. Zajmujemy się tym do 10 lat, więc mamy sprawdzone sposoby. Organizujemy zamówienia w Chinach, negocjujemy ceny. Sprawdzamy firmy w Chinach, wykonujemy audyty, zdjęcia oraz kręcimy filmy w chińskich firmach jak i fabrykach. Z nami bezpiecznie sprawdzisz firmę. Organizujemy też transporty morskie drobnicowe do Niemiec i do Polski. Wysyłamy z Chin też całe kontenery 20, 40 i 40 HQ, na każdych zasadach incoterms. Transport lotniczy z Chin też nie jest dla nas obcy, mamy atrakcyjne stawki na takie transporty z Chin. Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi spedytorami oraz armatorami czy agencjami. Zawsze wiemy gdzie jest Twój towaru kiedy zostanie dostarczony, kiedy będzie odprawa celna, ile jest opłat i jakie. Podajemy realne stawki za transport z Chin, u nas nie ma ukrytych opłat, klient dostaje stawkę ze wszystkim dodatkami i opłatami portowymi. Pomagamy też sprowadzać maszyny z Chin, robimy ich kontrole przed wysyłką, kręcimy filmy z pracy maszyn oraz możemy być przy załadunku i plombowaniu kontenera w Chinach. Zapraszamy do współpracy !

Szczegóły strony www.importchiny.pl:

Komentarze:

  • Marek G. » (raport)

    Bardzo dobra firma, szybko sprawnie i na czas, brak ukrytych opłat w porcie Gdynia, wiem co i za ile, anie jak u innych podają stawki a co innego jest do zapłaty.

    Data dodania: 12 02 2015
  • Master-M » (raport)

    Współpracuję z nimi od 7 lat w zakresie wyszukiwania nowych dostawców, przygotowania dokumentacji i organizacji całego transportu. Dodatkowo teraz zlecam im weryfikację dostawców.

    Data dodania: 12 02 2015

Dodaj swój komentarz »