Mamy: 26145 stron.
MENU

Asset.Rzeszow.pl - Obsługa Księgowa w Rzeszowie

Asset.Rzeszow.pl - Obsługa Księgowa w Rzeszowie Biuro rachunkowe Asset w Rzeszowie funkcjonuje od 2005 roku. Oferujemy pełną obsługę firm w obrębie prowadzenia ksiąg podatkowych, kadr oraz płac, rozliczeń z US i ZUS. Wypełniamy także obowiązki reprezentacji Klienta przed stosownymi urzędami w czasie kontroli oraz udzielamy porad w zakresie prawa podatkowego. Zachęcamy do skorzystania z usług księgowych wszystkie podmioty, które pragną zmniejszać koszty i jednocześnie troszczyć się o pełne bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Wiemy, jak ważny jest czas dla naszych Klientów, dlatego nasza księgowość udostępniana jest także przez Internet.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w działaniu na polskim rynku, nasza obsługa księgowa odbywa się na wysokim poziomie, przy równoczesnym zapewnieniu przystępnych cen. Nasze usługi księgowe to także rzetelność informacji, a także krótkie terminy realizacji zleceń. Dodatkowo zapewniamy przyjazną atmosferę i dogodne miejsca do parkowania dla naszych Klientów. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług wynika z faktu dokonywania inwestycji w fachowe kadry. Każda zatrudniona w biurze księgowa to osoba doświadczona, odpowiednio szkolona, doskonale znająca rachunkowość, będąca na bieżąco z obecnymi zmianami w aktach prawnych.
Na naszą szeroką ofertę składają się w szczególności takie czynności, jak: wypełnianie rejestrów i rozliczeń VAT, przeprowadzanie księgowań środków inwestycyjnych, sporządzanie ewidencji sprzedaży. Przygotowujemy również roczne zeznania podatkowe, wykonujemy raporty w obrębie bilansu oraz prezentujemy wyniki okresowe dla dyrekcji i rad nadzorczych. Wspieramy również podmioty gospodarcze w zakresie kadrowo-płacowym. Najważniejsze czynności, to: przygotowywanie akt osobowych, ewidencji chorobowej, tworzymy także listy płac, zgłoszenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz prowadzimy obsługę zatrudnienia w ramach umów cywilnoprawnych. Uczciwie świadczymy usługi księgowe a także przyjmujemy we własnym lokalu kontrole z urzędów.

Szczegóły strony www.asset.rzeszow.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »