Mamy: 26191 stron.
MENU

Adwokat Warszawa| Pomoc prawna kredyty i odszkodowania

Adwokat Warszawa| Pomoc prawna kredyty i odszkodowania Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy o roszczenie z umów z kredytowych, o odszkodowania (odszkodowanie za wypadki komunikacyjne, odszkodowanie za wypadki śmiertelne, odszkodowanie za słupy, odszkodowanie za rury, odszkodowanie za błąd lekarski). Adwokat Robert Ofiara wraz ze swoim zespołem wspiera osoby, które mają kredyt w obcej walucie, w tym w szczególności we frankach szwajcarskich. Wiele bowiem umów z bankami zawiera klauzule, które są niezgodne z prawem, naruszają dobro kredytobiorców. Są to tzw. klauzule abuzywne. Istnieje również możliwość poprowadzenia sprawy przeciwko bankowi w oparciu o ubezpieczenie niskiego wkładu własnego. Kancelaria adwokata Roberta Ofiara analizuje umowy z bankami i ocenia możliwość dochodzenia roszczeń, prowadzi również sprawy przeciwko bankom.
Drugą gałęzią prawa, w której Kancelaria Adwokata Roberta Ofiara się specjalizuje są ODSZKODOWANIA. W tym zakresie Kancelaria wspiera klientów na etapach: analizy dokumentów, szacowania możliwych do uzyskania roszczeń, przygotowanie pism, reprezentowanie przed sądami z terenu całego kraju. Sprawy odszkodowawcze, z jakimi najczęściej zgłaszają się klienci do kancelarii to:
- odszkodowanie za wypadek komunikacyjny,
-odszkodowanie za błąd lekarski,
- odszkodowanie za wypadek śmiertelny,
- odszkodowanie za wypadek przy pracy.
Adwokat Robert Ofiara założył swą kancelarię w 2008 roku. Siedziba mieści się przy Al. Jerozolimskich 47, w centrum Warszawy. Zespół Prawników Kancelarii udziela telefonicznych porad prawnych z zakresu odszkodowań oraz zadośćuczynienia za śmierć.
Sekretariat Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara, porady prawne: 22 114 94 11

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »