Mamy: 25762 stron.
MENU

Zasilacze LED

Zasilacze LED Nowoczesna wodoodporna taśma LED zaprojektowana na fundamencie diod SMD 3538 o gęstości 30led/m, o kolorze świecenia - biały zimny. Pasek led charakteryzuje się klasą odporności IP54, dzięki temu może być stosowany w zobowiązaniach zewnętrznych. Listwa zaprojektowana jest na białym podkładzie poprzez co świetnie komponuje się z jasnymi powierzchniami. Taśma LED ma możliwość być dzielona na 3 diodowe odcinki (10 cm).

Zastosowanie diod w technologii SMD 3528 o żywotności 50000h umożliwia na bezawaryjną ciągłą pracę poprzez 6 lat przy nieprawdopodobnie niskim poborze mocy - 2,4W/m!!!.

Spód taśmy LED pokryty jest dwustronną taśmą samoprzylepną interesu 3M charakteryzującą się niezwykła wytrzymałością. Sprawia niniejsze że montaż pasków LED likwiduje się do uformowania pożądanego kształtu, a ponadto przylepienia go do cząstki konstrukcyjnego.

Niespotykane do tej pory właściwości pasków LED pozwalają na zaprojektowanie wyjątkowych aranżacji, ograniczonych wyłącznie pomysłowością projektanta.

Taśmy LED zasilane są napięciem bezpiecznym 12VDC (zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą zasilaczy LED o najrozmaitszych mocach wyjściowych). A przy tym pożytek właściwego aluminiowego profilu LED umożliwia na wykwalifikowane wykończenie paska LED.

Pożytek:

Oświetlenie dekoracyjne;
Reklamy;
Oświetlenie kuchenne;
Oświetlenie schodów;
Zamiennik tradycyjnych źródeł światła;
Tablice informacyjne;
Gabloty;
Oświetlenie samochodowe;
Oświetlenie powierzchni zewnętrznych.

Parametry techniczne:

Napięcie zasilania - 12VDC
Pobór energii - 2,4W/m
Typ diody LED - 3528
Kąt świecenia diody SMD - 120°
Gęstość diod - 30LED/m
Cykl cięcia - 10 cm (3 LED)
Wymiary - 2,9 x 8 x 5000 mm
Szacowana żywotność diod - 50000h
Certyfikaty - CE, RoHS

Szczegóły strony www.sklep.ecotechnologies.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »