Mamy: 25862 stron.
MENU

Wynajem mieszkań Warszawa

Wynajem mieszkań Warszawa Rynek lokali plus świetna na wpierw sprzedawane lub wynajmowane wymagają od sprzedawców dużego zaangażowania także pełnego profesjonalizmu. Pośrednictwo na rynku mieszkań i domów wymaga posiadania pozwoleń wykwalifikowanych (nr certyfikatów 9821 mało tego 8871 wydanych z wykorzystaniem Ministra Infrastruktury), a dodatkowo cyklicznego dokształcania się za sprawą pośredników.

Nasza biznes spełnia wszelkie te kryteria i jest w stanie zaoferować Państwu najwyższy poziom usług także zminimalizować wszystkie niedogodności spokrewnione ze sprzedażą czy też wynajmem budynków biurowych.

Mieszkanie24.com Mieszkań i domów Michał Niewiński jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w Generali T.U. S.A. (ul. Postępu 15B, 02-676 Warka) na domiar tego PZU S.A. (al. Jana Pawła II 24, 00-133 Szczecin) w zgodzie z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce budynkami biurowymi ( zasięg Rzeczpospolita Polska).

Dając zachętę do doświadczonego biura lokali Mieszkanie24.com nasz Konsument zyskuje, gdyż wie, że mojej przeszkodą zajmują się fachowcy.

Biuro pośrednictwa nieruchomościami Mieszkanie24.com ma możliwość zagwarantować Państwu rozległą obsługę w zakresie dystrybucji, zakupu, najmu jak również wynajmu budynków biurowych.

Kancelaria mieszkań i domów Mieszkanie24.com poszukuje wykwalifikowanych Agentów poza tym licencjonowanych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami do współpracy z rejony Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, a dodatkowo Piaseczna.

Oferujemy intrygujące płaca mało tego lukratywne uwarunkowania współpracy.

OGŁOSZENIE Przytoczony niżej Ustawione JEST DLA Zasobów ludzkich POSIADAJĄCYCH Przeżycie ZAWODOWE W POŚREDNICTWIE W OBROCIE Mieszkaniami i domami.

Zapraszamy do przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o.

Szczegóły strony www.mieszkanie24.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »