Mamy: 14086 stron.
MENU

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ALUMEX TOMASZ ROJDA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE ALUMEX TOMASZ ROJDA PPH Alumex, to grupa doświadczonych profesjonalistów jaka posiada wieloletnie praktyki w konstrukcji podzespołów stalowych i aluminiowych takich jak fasady i bariery ochronne. mamy niezbędne umiejętności, a także zaawansowane przyrządy do tego, żeby realizować projekty w trudnym terenie. Działamy na polskim rynku od 1995 roku, a przez ten okres dokonaliśmy już pokaźną część inwestycji skierowanych do konsumentów w sektorze budowlanym. Specjalizujemy się w wytwórczości i montażu konstrukcji stalowych oraz stolarki z PCW. Jesteśmy czasowi a także solidni, wskutek czemu gwarantujemy skuteczne i stosowne sfinalizowanie prac. Więcej na WWW.

Szczegóły strony www.alumex.pl:

Komentarze:

  • Brunon » (raport)

    Dobrej jakości okna i drzwi za rozsądną cenę. Zamawiałem okna wraz z montażem i jestem zadowolony zarówno z okiem, ekipy montażowej, jak i przebiegu samego montażu.

    Data dodania: 23 09 2016
  • Marszmaloł » (raport)

    Solidne, ciepłe i dobrze wykonane drzwi aluminiowe przesuwne. Dwa lata temu zamawiałem takie do sypialni. Jestem z drzwi zadowolony - są ciepłe i porządnie wykonane.

    Data dodania: 10 10 2016

Dodaj swój komentarz »