Mamy: 18119 stron.
MENU

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Te Vizja

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Te Vizja Jesteśmy placówką edukacyjną, która stara się spełniać jak najwyższe standardy edukacyjne i organizacyjne. W swej ofercie skupiamy się na starannym rozwoju psychicznym, fizycznym, intelektualnym i osobistym swoich podopiecznych. Dbamy nie tylko o wysoki poziom dydaktyczny, ale także organizujemy zajęcia dodatkowe dzięki którym dzieci mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania i nabywać nowe umiejętności. Przykładem takich zajęć są: rozszerzony angielski, uczestnictwo w kołach naukowych, zajęcia sportowe, informatyczne, kulinarne czy artystyczne. Działamy w ramach spójnej koncepcji naukowej opierającej się na wzajemnym szacunku, zaufaniu, komfortowej atmosferze. W swej pracy korzystamy z nowoczesnych metod nauki, które w przyjemny sposób pozwalają dzieciom zdobywać wiedzę. Zachęcamy do kontaktu, by poznać szczegóły rekrutacji i opłat!

Szczegóły strony gladka.tevizja.pl:

Komentarze:

  • justyna » (raport)

    W te vizji uczy sie dwojka moich dzieci- jestem zadowolona, nauczyciele sa pomocni, mili; szkoła wychowuje i uczy dzieci zgodnie z moralnymi i uczciwymi zasadami. Jest tu dość kameralnie, bez tłumu, dzieci nie sa anonimowe.

    Data dodania: 16 11 2017
  • mamaOli » (raport)

    Polecam! Przyjazna szkoła, ciekawe zajęcia, moja corka nie narzeka na nude i chetnie chodzi na lekcje :) uczniowie w jej klasie tworzą zgraną ekipę, często odbywaja sie rozne akcje, warsztaty, wyjazdy- za to daje pozytywna opinie :)

    Data dodania: 22 11 2017

Dodaj swój komentarz »